Waybilleri integratsioonid – tööta targalt, mitte rohkem

Waybiller - liidesta e-veoselehed enda tarkvaraga

Digitaalsed tööriistad on osa iga kaasaegse äri igapäevast. Sealjuures ei eelda vast keegi, et kõigi erinevate äriprotesside jaoks peaks olema üks kõikvõimas tööriist, vaid töö tegemiseks kasutatakse mitmeid erinevaid programme. Mida paremini need programmid omavahel kokku sobituvad ja koostööd teevad, seda lihtsam töötajatele ning kasulikum ärile. Sealjuures on edu pandiks erinevate programmide integreerimine. 

Sõna “integratsioon” tähendab pea igas valdkonnas erinevat asja. Kõige lihtsamalt võiks selle kokku võtta nõnda – integratsioon on väiksemate osade kokkutoomine nii, et need töötavad kui üks tervik. Infotehnoloogias mõeldakse integratsioonide all alamsüsteemide ühendamise protsessi.

Käesolevas postituses tutvustame Waybilleri erinevaid integratsioone. Waybiller on e-veoselehtede tarkvara ning e-veoselehed toimivad kõige paremini siis, kui andmed liiguvad ühe ettevõtte raamatupidamisprogrammist teiste ettevõtete raamatupidamisprogrammi. Oleme Waybilleris integratsioonidele väga palju rõhku pannud ning seetõttu on hea meel tõdeda, et Waybiller on tänaseks liidestatud erinevate kaalusüsteemidega, sadamatega (nt Muuga, Kunda, Sillamäe jt) ning raamatupidamistarkvaradega (nt Directo, Merit Aktiva, Joosep, MS Dynamics, Standard Books jt).

Waybilleri integratsioonide suurimad plussid

Waybilleri integratsioonid aitavad kasutajatel ennekõike vähendada käsitsi andmete sisestamise hulka ning aitavad vältida ka seda, et andmeid peab sisestama mitu korda.

Näiteks kaalusüsteemiga integratsioon (mida oleme teinud näiteks Eesti Killustikus, Kunda Sadamas, Kunda Nordic Tsemendis, Põllumeeste ühistus KEVILI jpt kohtades) võimaldab kauba saatjal e-veoselehe luua automaatselt ning kanda sinna automaatselt kauba kaalu. Loodud e-veoseleht on koheselt läbi Waybilleri kättesaadav ka transpordiettevõttele ning kauba saajale.

Sadama tarkvaradega integratsioon võimaldab sadamatel lihtsasti digitaalseid saatelehti väljastada ning kauba vastuvõtul automaatselt väravalubasid teha.

Raamatupidamistarkvaradega integratsioonid aitavad andmetel liikuda automaatselt raamatupidamisprogrammi, et neid ei peaks käsitsi sisestama. Raamatupidamisprogrammis olevate e-veoselehtede andmetega saab omakorda paari klõpsuga müügiarveid luua. See hoiab väga palju kokku aega, vaeva ja inimressursse.

Kuidas saan enda kaalu või tarkvara Waybilleriga liidestada?

Esimeseks võimaluseks on integratsioon ise ette võtta. Waybilleril on hästi dokumenteeritud REST API, mis võimaldab kõikidel IT-arendajatel Waybilleriga liidestuda. Kahjuks ei ole API kirjeldus veel kõikidele avalik, kuid võtke meiega ühendust allpool toodud kontaktidel ning loome teie ettevõtte jaoks API võtme ning edastame ka API kirjelduse.

Teise võimalusena saame aidata kaalu, raamatupidamistarkvara või teie enda infosüsteemi Waybilleriga ise liidestada. Selleks võtke meiega samuti ühendust allpool toodud kontaktidel ning edastage täpne soov. Waybilleri professionaalne arendusmeeskond loob Waybilleriga liidestuse just teie ettevõtte vajadustest lähtudes.

Mitmed raamatupidamistarkvarad ja kaalusüsteemid on juba Waybilleriga liidestatud – seega võib juhtuda, et liidestust ei olegi tarvis arendada ning piisab vaid seadistamisest. See tähendab, et saate Waybillerit juba teie poolt kasutatavate tarkvaradega kasutama asuda mõne päevaga.

Kui soovite ka oma ettevõttes e-veoselehed kasutusele võtta, siis võtke meiega ühendust e-mailil waybiller@waybiller.com või telefonil +372 5397 0000 (Kert Kaspar). Aitame luua täpselt teile vajalikud liidestused.