Waybilleri integratsioonid – tööta targalt mitte rohkem.

Digitaalsed tööriistad on osa iga kaasaegse äri igapäevast. Sealjuures ei eelda vast keegi, et kõigi erinevate äriprotesside jaoks peaks olema üks kõikvõimas tööriist, vaid erinevatest programmidest koosneb terve tööriistakohver. Mida paremini need programmid omavahel kokku sobituvad ja koostööd teevad, seda lihtsam töötajatele ning kasulikum ärile. Sealjuures on edu pandiks erinevate programmid integreerimine. 

Näiteks Waybiller digiteerib kaubavedu ja logistikat, aga aitab ka ühendada erinevate asjassepuutuvate programmide keeli ning võimalusi. Käesolevas postituses jagamegi nippe, kuidas transpordisektoris oma tööriistadest maksimumi võtta. Lubage tutvustada integratsioone, millega iga kuu säästa hulk töötunde kui mitte päevi. 

Sõna “integratsioon” tähendab pea igas valdkonnas erinevat asja. Kõige lihtsamalt võiks selle kokku võtta nõnda – integratsioon on väiksemate osade kokkutoomine nii, et need töötavad kui üks tervik. Infotehnoloogias mõeldakse integratsioonide all alasüsteemide ühendamise protsessi, mille lõpptulemusena moodustavad alasüsteemide andmed osade summast suurema (ja funktsionaalsema) terviku. 

Piltlikult öeldes tehakse andmetest info ning infost vajalik teadmine (rõhk sõnal “vajalik”), mis on meie numbritest üleküllastunud maailmas suurim väärtus. 

Integratsioonide suurimad plussid

Waybiller integratsioonid aitavad kasutajatel ennekõike kõik olulised andmed ja raportid kokku tuua. Näiteks kasutab üks meie klient Waybillerit veoselehtede loomiseks. Veoste raportid on eraldi Merit Aktiva raamatupidamistarkvaras. Info dubleerimise vältimiseks soovis klient, et Waybiller edastaks veoselehtede andmed otse nende Merit Aktiva kontole. 

Viisime selle ellu kahe programmi integratsiooin abil. Nüüd saab klient veoselehti luua Waybilleris, ent kohe pärast veose sihtkohta jõudmist ilmub info automaatselt nii Waybilleri kui Merit Aktiva süsteemi. 

Integratsioonide peamised eelised ongi järgmised: 

  • Käsitöö vähendamine – käsitsi andmete sisestamine või ühest keskkonnast teise kopeerimine on ajalugu. Integreerimine aitab veoste andmeid erinevate süsteemide vahel automaatselt importida. 
  • Raportite edastamine – sarnaselt andmetega saab Wabillerist terved raportid korraga raamatupidamistarkvarale edastada. 
  • Ajasääst – meie kasutajate kogemusel säästavad nad veoselehtede kontrollilt ning sisestamiselt mitu tööpäeva kuus. Varasema 2-3 päeva asemel võitab kogu protsess vaid paar tundi. 

ilya pavlov OqtafYT5kTw unsplash scaled

Waybilleri integreerimine

Kõige sagedamini integreeritakse Waybillerit Merit Aktiva, Directo ning Navisioniga. Waybilleri integratsioonide loomiseks on kaks moodust. Mõlema mooduse eelduseks on sama API-dokumentatsioon, mille väljastame soovi korral kliendile. 

Esimeseks võimaluseks on integratsioon ise ette võtta. Waybilleri süsteem on üles ehitatud Pythoni programmeerimiskeeles ja Django raamistikus, mis muudavad selle väga paindlikuks. Nii on võimalik luua väga personaliseeritud integratsioone. 

Teise võimalusena saame Waybilleri raamatupidamistarkvaraga ise integreerida. Selleks peate meile saatma palve koos täpsemate detailide ning kirjeldusega. Waybilleri professionaalne arendusmeeskond saab luua igat tüüpi integratsioone just teie ettevõtte vajadustest lähtudes. Meie arendusmeeskond võtab protessi üle ning hoiab teid protsessiga igal sammul kursis. 

Tavaliselt on neil vaja teada täpset tarkvara, millega integratsiooni soovitakse. Suurematel raamatupidamistarkvaradel on tavaliselt kõik integreerimiseks vajalik API-dokumentatsioon juba kättesaadav. Lisaks on veel vaja konto detaile, et konkreetse ettevõtte konto Waybilleriga integreerida. Selleks anname samuti täpsed juhised. 

Oleme integratsioone loonud oma suurimatele partneritele. Näiteks viimase integratsiooni tegime Eesti Killustikule, et aidata neil maardlate tegevust digiteerida. Integratsiooni tulemusel säästavad karjäärid laadurikontrollijate aega ning kasutavad inimtööjõudu efektiivsemalt, mis aitab neil kokkuvõttes olla oma äris edukamad ja konkurentsivõimelisemad. 

Kui soovite ka oma äri tööriistakohvri uuele tasemele viia, võtke meiega ühendust e-mailil waybiller@waybiller.com või telefonil +372 5397 0000. Aitame luua täpselt teile vajalikud liidestused.