Waybilleri hinnastamine — kuidas valida endale parim variant?

Waybiller on juba aastaid aidanud Eesti transpordisektorit muuta võimalikult efektiivseks ja ajasäästlikuks. Oleme seda püüdnud teha võimalikult mõistlike kuludega, et lõpuks saavutada ettevõtetele kulude kokkuhoid.

Meie hinnastamissüsteem on selge, arusaadav ning paindlik — igal hetkel on võimalik paketti muuta või teenustest loobuda — pead meid sellest lihtsalt ette teavitama.

Kuidas aga valida oma vajadustele sobivaim pakett ning e-veoselehtede tarkvara eest mitte üle maksta? Käesolevas postituses kirjeldame detailselt kõiki pakette, et valik sulle lihtsamaks teha.

14X43NfhtlsASrKh6GaeAnA

Alustuseks väärib märkimist, et meil on erinevad paketidtranspordiettevõtete, veokorraldajate ning veose saatjate jaoks. Suurima valiku pakette pakume transpordiettevõtetele: tasuta pakett, jooksev põhipakett ning veokipõhine pakett edasijõudnutele. Siin on nende kolme paketi võrdlus.

  • Tasuta paketiga saad kasutada peaaegu kõiki teenuseid: luua veoselehti, jälgida veokite asukohta ning salvestada süsteemis andmeid. Tasuta paketi peamine piirang on see, et sa ei saa raporteid luua ega alla laadida. Samuti puudub veoselehtede saatmise ning nende põhjal arvete koostamise funktsioon.

Kõikides pakettides sisaldub järgmine funktsionaalsus: sõidukite asukoha reaalajas jälgimine, veoselehtede loomine ning haldamine, iPhone või Android rakenduste tugi. Põhipaketile ja edasijõudnute paketile pakume ka täielikku kliendituge. Tasuta paketiga kaasnev klienditugi on piiratud.

Veokorraldajatele on meil järgnevad paketid:

  • Meeskonna pakett on mõeldud ettevõtetele, kes loovad kuus kuni 5000 e-veoselehte. Selle hind on 300 eurot kuus.

16QMDAOIplRc1py 3VDZUgQ

Veose saatjad saavad Waybilleri elektrooniliste e-veoselehtede tarkvarakasutada tasuta. Integratsoonide puhul kaasneb kulu vastavalt integratsiooni keerukusele.

Kas sulle tundub, et sinu ettevõtte veoselehtede korraldus vajab personaliseeritumat lähenemist? Ära muretse, leiame sulle sobiva lahenduse. Kirjuta meile waybiller@waybiller.com või helista +372 5397 0000.

Perioodil 01.08.2020–31.07.2023 viib Waybiller OÜ ellu projekti (EU53940) “Elektroonilise veoselehe infosüsteemi Waybiller arendamine / Development of digital waybill software Waybiller.com”, mida on toetatud Norway Grants Green ICT põhiprogrammi poolt. Lisainfot projekti kohta leiab Waybilleri kodulehelt (https://waybiller.com/).

1q2vUijs3rAvGChfLPPjOBg