Waybilleri hinnastamine — kuidas valida endale parim variant?

Waybiller - hinnad

Waybilleri e-veoselehtede infosüsteem on juba aastaid aidanud Eesti transpordisektorit muuta efektiivseks ja ajasäästlikuks. Oleme seda püüdnud teha meie klientide jaoks võimalikult mõistlike kuludega, et lõpuks saavutada paberil saatelehtedelt e-veoselehtedele üleminekul ettevõtetele kulude kokkuhoid. Samuti oleme püüdnud Waybilleri kasutamise eest tasumise hoida paindliku – st igal hetkel on võimalik paketti muuta või teenustest loobuda.

Kuidas aga valida oma vajadustele sobivaim pakett? Käesolevas postituses kirjeldame detailselt kõiki pakette, et valik sulle lihtsamaks teha.

14X43NfhtlsASrKh6GaeAnA

Alustuseks väärib märkimist, et meil on erinevad hinnad transpordiettevõtetele ning veokorraldajatele. Kõikidele teistele veoselehe osapooltele on Waybilleri kasutamine täiesti tasuta.

Suurima valiku erinevaid pakette pakume transpordiettevõtetele: tasuta pakett, veoselehe põhine pakett ning veokipõhine pakett. Siin on nende kolme paketi võrdlus.

  • Tasuta paketiga saad kasutada Waybilleri põhifunktsionaalsust: hallata enda lähtekohtasid/sihtkohtasid, lisada veokeid/autojuhte, luua veoselehti ning jälgida veokite asukohta. Tasuta paketis ei ole ligipääsu aruannetele ning ka klienditugi on piiratud.
     

Kõikides pakettides sisaldub järgmine funktsionaalsus: sõidukite asukoha reaalajas jälgimine, veoselehtede loomine ning haldamine, iPhone ja Android rakendused. Veoselehtede paketi ja veokipõhise paketi valinud ettevõtetele pakume ka täielikku kliendituge. Tasuta paketiga kaasnev klienditugi on piiratud.

Veokorraldajatele on meil järgnevad paketid:

  • Meeskonna pakett on mõeldud ettevõtetele, kes loovad kuus kuni 3000 e-veoselehte. Selle hind on 600 eurot kuus (lisandub käibemaks).
     

16QMDAOIplRc1py 3VDZUgQ

Kõik teised veo osapooled saavad Waybilleri elektrooniliste veoselehtede tarkvara kasutada tasuta. Kaalude ja raamatupidamistarkvaraga liidestamise puhul kaasneb kulu vastavalt loodava liidestuse keerukusele.

Kas sulle tundub, et sinu ettevõtte veoselehed vajavad digitaliseerimist? Ära muretse, leiame sulle sobiva lahenduse. Kirjuta meile waybiller@waybiller.com või helista +372 5397 0000 (Kert Kaspar).