Waybiller muutis tunnilehed digitaalseks

Tunnilehed

Kui autojuhid teevad tunnitööd, siis üldiselt täidavad nad paberil tunnilehed. Meil on hea meel teatada, et nad ei pea seda enam paberil tegema ning saavad tunnilehti edaspidi täita läbi Waybilleri e-veoselehtede rakenduse.

Kuidas autojuht Waybilleris tunnilehti täita saab?

Ava enda nutiseadmes (nutitelefon või tahvelarvuti) Waybilleri rakendus, logi sisse ning klõpsa paremal üleval nurgas asuval hamburgeri kujulisel menüül. Avanevast menüüst vali “Tunnitööd”.

Waybilleri e-veoselehed - tunnilehed

Avaneb nimekiri su tunnitöödest. Kui alloleval pildil on tunnitööd seal juba kirjas, siis ilmselt sinul on see vaade veel täiesti tühi.

Waybilleri e-veoselehed - tunnilehed

Uue tunnitöö alustamiseks vajuta nupule “Alusta uut tunnitööd”. Avanevast tunnitöö alustamise vaatest näed tunnitöö algusaega, mis täidetakse automaatselt. Lisaks saad sa määrata töö tegemise asukoha, valida sõiduki ning sisestada tunnitöö kohta vajadusel lisainfot.

Waybilleri e-veoselehed - tunnilehed

Salvestamiseks vajuta nupule “Salvesta”. Käimasolevat tunnitööd näeb kohe ka valitud asukoha omanik ning ka sinu ettevõtte juhatuse rollis olevad kasutajad.

Käimasolev tunnitöö kuvatakse sinises kirjas tunnitöö lõpetamise nupu kohal ning jooksvalt on näha ka aja tiksumist.

Waybilleri e-veoselehed - tunnilehed

Kui töö saab tehtud, siis võid vajutada nupule “Lõpeta tunnitöö”. Lõpetatud tunnitööd näed enda tunnitööde nimekirjas. Lisaks näeb seda ka valitud asukoha omanik ning ka sinu ettevõtte juhatuse rollis olevad kasutajad.

Kuidas logistikuna tunnilehti näha saan?

Kui oled transpordiettevõtte logistikuna Waybilleris juhatuse rollis sisse loginud, siis vajuta ülemisel menüüribal nupule “Tunnitööd”. Avaneb vaade kõikidest sinu ettevõtte autojuhtide poolt või sinu lähtekohtades/sihtkohtades loodud tunnitöödest.

viies

Kui juhil jäi oma vaatest tunnitöö lõpetamata või on tunniarvestuses mingisugune viga, siis juhatuse vaatest saab pliiatsi ikoonile klõpsates teha tunnitöös paranduse. 

kuues

Kõikidest tunnitöödest on võimalik alla laadida ka Exceli aruanne.

Kui soovid teada kuidas saaksid oma ettevõttes e-saatelehti kasutama hakata, siis kirjuta meile aadressil waybiller@waybiller.com või helista numbril +372 699 1636 (Kreete).